VYZKOUŠEJTE

NAŠE SLUŽBY

JSME HARMONIE

NABÍZÍME

1. PORADÍME VÁM S VÝBĚREM

Zastavte se u nás na prodejně a nechte si doporučit nejvhodnější řešení našimi zkušenými zaměstnanci.

2. VYTVOŘÍME VÁM CENOVOU NABÍDKU

Jakmile si vyberete typ produktu, vytvoříme vám nezávaznou cenovou nabídku, která bude odpovídat cenám za naše služby prováděné na vámi zvoleném místě.

3. POSTARÁME SE O DOPRAVU

Dopravu nechte na nás. Veškerý materiál vám dopravíme kamkoliv po ČR. Kdykoliv se vám to bude hodit.

4. ZAKÁZKU ZREALIZUJEME

Jakmile bude vše dohodnuto a materiál bude na místě, nezbývá, než se pustit do realizace zakázky.

CO DĚLÁME?

PODLAHY

PODLAHY

Od podlahy se výrazně odvíjí celkový vzhled dané místnosti. Dejte si proto na výběru skutečně záležet a poraďte se s našimi odborníky. Ti Vám poradí, zda je pro vaše potřeby vhodné zvolit PVC podlahovinu, vinylovou podlahu, laminátovou či plovoucí podlahu nebo dokonce koberec. Každý ze zmíněných typů má své pro a proti, a je proto dobré tyto vlastnosti znát a vědět, jak se o podlahy následně starat, aby vydržely co nejdéle.

DVEŘE

DVEŘE

Najdete u nás širokou nabídku dveří určených pro různé potřeby. Vybrat si můžete z interiérových, které doladí vzhled Vašich místností k dokonalosti, ze vstupních, které udělají nejlepší možný první dojem nebo i z bezpečnostních, přes které se jen tak někdo nedostane. Součástí nabídky dveří je i veškeré potřebné příslušenství, jako je dveřní kování, kliky, kukátka, zarážky, zámky, vložky, větrací mřížky, prahy atd.

DÁLE SE SPECIALIZUJEME NA:

GARNÝŽE

GARNÝŽE

V rámci našeho doplňkového sortimentu nabízíme zákazníkům také možnost zakoupit garnýže a stropní kolejnice pro uchycení záclon a závěsů. Na prodejně máme skladem více než 300 ks garnýží a jsme tak připraveni je ihned vyexpedovat nebo Vás z této široké nabídky nechat vybrat přímo na místě. Najdete u nás dřevěné garnýže, kovové garnýže, dvojité garnýže, stropní kolejnice, rolety, plisé a další sortiment, včetně doplňků. Samozřejmostí je také jejich dovoz a následná montáž.

 

MATRACE

MATRACE

Spánkem strávíme přibližně třetinu našeho života, a je proto důležité, abychom tento čas využili kvalitně. Výběru matrace byste proto měli věnovat dostatek pozornosti a nákup neunáhlit. Nabízíme kvalitní české matrace v nejrůznějším provedení – od běžných pružinových matrací, přes matrace z moderních materiálů až po přírodní matrace. Na přání jsme schopni Vám vyrobit také matrace atypických tvarů či zdravotní matrace přesně podle vašich potřeb a požadavků. Přibližná doba dodání našich matrací je 1-2 týdny.

PODLAHY

Konzultace, zaměření a cenová kalkulace zdarma

Příprava podkladu - demontáž, vyrovnání podlahy, broušení podlah

Pokládka vč. lištování

DVEŘE

Konzultace, zaměření a cenová kalkulace zdarma

Montáž dveří a zárubní - křídlové, posuvné a lamelové dveře

Montáž bezpečnostních dveří

Prodejna 900 m²

Vlastní doprava

Individuální přístup