PODLAHY

„JESTLI NEUMÍŠ TANČIT,
NEOBVIŇUJ Z TOHO PODLAHU.“

JSME HARMONIE

NABÍZÍME

1. PORADÍME S VÝBĚREM

Zastavte se u nás na prodejně a nechte si doporučit nejvhodnější řešení našimi zkušenými zaměstnanci.

2. VYTVOŘÍME VÁM CENOVOU NABÍDKU

Jakmile si vyberete typ produktu, vytvoříme vám nezávaznou cenovou nabídku, která bude odpovídat cenám za naše služby prováděné na vámi zvoleném místě.

3. POSTARÁME SE O DOPRAVU

Dopravu nechte na nás. Veškerý materiál vám dopravíme kamkoliv po ČR. Kdykoliv se vám to bude hodit.

4. ZAKÁZKU ZREALIZUJEME

Jakmile bude vše dohodnuto a materiál bude na místě, nezbývá, než se pustit do realizace zakázky.
NEVÍTE JAKOU PODLAHOVINU VYBRAT?
OBRAŤTE SE NA NÁS

Výběr té ideální podlahové krytiny není jen tak. Odvíjet by se měl totiž od mnoha faktorů, jako je daný prostor, požadavky na funkčnost nebo náročnost údržby. Se zvolením toho pravého typu podlahy Vám proto rádi poradíme na naší prodejně. V případě zájmu také přijedeme na místo realizace zakázky a zhodnotíme stav a navrhneme ideální řešení.

Jakmile si zvolíte typ krytiny, provedeme kompletní vyrovnání a přípravu podkladu, aby byl výsledek co možná nejlepší. Rovný, pevný a hladký povrch je totiž základem při provádění všech podlahářských prací.

NAVŠTIVTE NAŠI KAMENNOU PRODEJNU

Jestliže si chcete všechny krytiny vyzkoušet na vlastní kůži a až teprve poté se rozhodnout, jaký typ je pro Vaše potřeby ten pravý, přijďte se podívat do naší kamenné prodejny, kde najdete kompletní nabídku podlahových krytin v různých barevných provedeních. Jestliže si nebudete s výběrem jistí, neváhejte se obrátit na naše zaměstnance, kteří jsou připraveni vám poradit, představit veškeré možnosti, výhody a nevýhody daného řešení a vytvořit nezávaznou cenovou nabídku. Nabízíme také možnost časově omezeného zapůjčení vzorku vybrané podlahy.

PODLAHY

VYBERTE SI TYP PODLAHY

VINYLOVÉ PODLAHY

Disponují silnou nášlapnou vrstvou, díky níž jsou vysoce odolné vůči poškrábání.

PVC PODLAHY

Pro zákazníky je připravena nabídka různých imitací materiálů, především dřeva a dlažby.

KOBERCE

Koberce jsou praktickou pokrývkou podlahy, ale také velmi útulnou a tradiční variantou.

KUSOVÉ KOBERCE

Snadno se s nimi manipuluje, což oceníte při jejich údržbě nebo třeba v případě stěhování.

PLOVOUCÍ PODLAHY

Pokládka plovoucí podlahy je jednoduchá a navíc se podlaha zase snadno rozebere, takže se s ní můžeme třeba přestěhovat.

DOPLŇKY A PODLAHOVÁ KOSMETIKA

Nabízíme podlahové lišty, podložky pod podlahoviny, čistící prostředky i podlahářskou chemii.
harmonie_vinylové-podlahy

VINYLOVÉ PODLAHY

Fenoménem posledních let se staly vinylové podlahy. Disponují silnou nášlapnou vrstvou, díky níž jsou vysoce odolné vůči poškrábání. Dle stupně odolnosti se dokonce i třídí a to tak, aby bylo vyhověno požadavkům nejen domácností, ale také veřejných prostor. Hledáte-li vhodný materiál pro podlahové vytápění, určitě jej naleznete ve formě vinylové podlahy. Nabízíme nepřeberné druhy dekorů v imitaci dřeva, ale také dlažby. Tento druh podlahoviny je dodáván ve tvaru lamel nebo čtverců v různých velikostech. Výhodou je tak nízký odpad i v členitých místnostech. U vinylových podlah se životnost udává v řádech desítek let. Je odolná vůči poškození způsobené pádem předmětu. Je vhodná pro alergiky a také do vlhkého prostředí, jako jsou koupelny a WC. Výrobci nabízejí variantu lepené podlahy přímo na podkladovou vrstvu, nebo vinyl již ve výrobě nalepený na deskách, jejichž instalace je na bázi plovoucí podlahy se zámkem.
Údržba vinylové podlahy je velmi jednoduchá – klasicky smetáčkem, vysavačem či vytíráním vodou s přídavkem přípravku vhodného pro elastické podlahy.

PVC PODLAHY

Jako podlahová krytina zažívá PVC již několik let úspěšné období nejen díky svým vlastnostem, ale i díky atraktivní nabídce vzorů. Díky novým technologiím je pro zákazníky připravena nabídka různých imitací materiálů, především dřeva a dlažby. Neoddiskutovatelnou výhodou PVC je praktičnost při údržbě, díky čemuž je možné s ním počítat i do hygienicky náročných provozoven jako jsou zdravotnická zařízení, výrobny potravin a jiné. K údržbě stačí pouze speciální prostředek na PVC, teplá voda a můžete si být jisti dostatečností čistoty. Krytiny jsou zdravotně nezávadné a mají dobré tepelně-izolační a zvukové vlastnosti. Kvalitní PVC podlahovina má tzv. paměťový efekt, který jí umožňuje, aby se po zatížení například židlí, vrátila do původní podoby. PVC jsou dodávána v rolích o různých šířkách.

harmonie_pvc-podlahy
harmonie_koberce

KOBERCE

Koberce jsou nejen praktickou pokrývkou podlahy, ale také velmi útulnou a tradiční variantou. Jejich povrch je příjemně teplý, dodávají kročejové ticho a vítaný pocit komfortu při chůzi. Pokládka je extrémně rychlá a nenáročná. Prodávají se v celé řadě pestrých barevných odstínů a v různých zátěžových stupních. Celoplošné koberce se lepí na podklad nebo se pokládají volně. Kusové koberce jsou víceméně jen doplňkem jiného druhu podlahové krytiny. Jejich cílem je zpříjemnění a zútulnění celkového vzhledu místnosti. Co se však týče jejich údržby, je potřeba počítat s větší náročností a s pravidelným vysáváním či čištěním speciálními přípravky na koberce. Jsou dodávány v mnoha rozměrech.

KUSOVÉ KOBERCE

Jsou oblíbené z mnoha důvodů. Jsou vítaným moderním doplňkem interiéru. Snadno se s nimi manipuluje, což oceníte při jejich údržbě nebo třeba i v případě stěhování. Není nic jednoduššího, než jej smotat a na potřebnou dobu uklidit. Pro své dobré tepelné vlastnosti se často využívají na chladnou podlahu před pohovku do obýváku nebo do ložnice vedle postele. Kusové koberce se nabízejí v takřka nekončící škále vzorů, barev a designů, proto jistě najdete ten nejlepší i pro Váš domov.

harmonie_kusove-koberce
harmonie_plovouci-podlaha

PLOVOUCÍ PODLAHY

Slovo plovoucí bylo těmto podlahám přiřknuto kvůli způsobu jejich pokládky. Jednotlivé lamely se spojují pomocí zámku (pero, drážka). Pokládka plovoucí podlahy je jednoduchá a navíc se podlaha zase snadno rozebere, takže se s ní můžeme třeba přestěhovat. Existují v mnoha druzích materiálů ať už laminátové, vinylové či dřevěné. Podklad v tomto případě není náročný na hladkost, ale rovinnost by měla být zachována, aby nedocházelo k zbytečnému zatížení zámkového systému.

DOPLŇKY A PODLAHOVÁ KOSMETIKA

Nabízíme podlahové lišty, podložky pod podlahoviny, čistící prostředky nebo podlahářskou chemii.

harmonie_podlahove-doplnky