Dveře

Interiérové dveře

Dveře

V naší prodejně Vám s výběrem dveří rádi poradíme, předvedeme dveře a zárubně nejrůznějších provedení, pomůžeme s výběrem, vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku, zaměříme dveře u Vás doma, nebo provedeme jejich montáž.

Interiérové dveře dávají ráz vašemu bydlení, vybírejte je proto s pečlivostí. Hlavním úkolem dveří je ochránit jednotlivé zóny před nežádoucími rušivými vnějšími vlivy a vytvořit tak příjemné prostředí pro bydlení. Úloha interiérových dveří však spočívá nejen ve schopnosti rozdělit prostor, působí také jako designový prvek. Na trhu interiérových dveří a zárubní je v současnosti celá řada materiálů používaných pro výrobu dveří a zárubní. Každý z nich má své výhody a nedostatky.

Výrobci nabízí interiérové dveře a zárubně převážně z materiálů podobajících se dřevu, či přímo dřevěné komponenty (v jednotlivých částech dveřní konstrukce). Pro ty, kteří uvažují o koupi dveří do bytu, do domu nebo do kanceláře, bude jedním z důležitých kroků výběr typu dveří. Při výběru interiérových dveří je nutno dobře promyslet, zda zvolit křídlové dveře, dveře posuvné, skládací dveře či dveře lamelové shrnovací.

Je potřeba si uvědomit, že dveře nejsou statický prvek, že se s nimi prakticky denně několikrát hýbe, dveře se zavírají, otevírají, a to někdy i nešetrným způsobem Je velmi důležité, aby byly spolehlivé a harmonicky doplňovaly celkové vyznění interiéru. Mohou být nenápadné nebo se stát naopak výrazným detailem podtrhujícím vkus majitele. Interiérové dveře musí být navíc snadno ovladatelné. Proto je třeba postupovat při výběru dveří velmi pečlivě.

 

 

Vstupní dveře

Bezpečnostní dveřeVstupní nebo také vchodové dveře do bytu či domu jsou nejen jeho ozdobou, ale měly by splňovat řadu požadavků od požárního zajištění, přes zvukovou izolaci, po bezpečnost proti nezvaným návštěvníkům. U nás naleznete vstupní dveře se základní protipožární a bezpečností úpravou, ale také bezpečnostní dveře splňující přísné evropské normy. Běžné vstupní dveře lze zavěsit do stávajících zárubní.

V případě požadavku zákazníka na vyšší bezpečnost je nutné zvolit dveře včetně bezpečnostní zárubně a kování. Výběr vhodného typu je opět optimální konzultovat s odborníkem. Doporučujeme i osobní návštěvu v místě případné instalace. Každý z typů dveří vyžaduje rozdílnou připravenost stavebního prostoru, či dílčí úpravy, které je nutné konzultovat před objednáním.

!!! V naší nabídce naleznete mimo jiné i bezpečnostní dveře od firmy HT Dveře !!! Firma provádí autorizovanou montáž či výměnu stávajících vstupních dveří na klíč.

 

 Podrobnější informace k tématu bezpečnostních dveří naleznete zde.

 

Kování a příslušenství

Klika

Dveřní kování a kliky patří k základnímu dveřnímu příslušenství. Pokud se právě rozhodujete čím vhodně doplnit Vaše dveře, tak kování a kliky na dveře mohou být pomyslnou třešničkou na dortu. Výrobci nabízí množství klik, lišící se materiálovým i designovým provedením.

K doladění Vašich dveří si můžete vybrat také bezpečnostní kování, kukátka, dveřní zarážky, zadlabací zámky, cylindrické vložky, větrací mřížky, prahy a mnoho dalšího. Navštivte naši prodejnu a vybírejte z více než 80ti vystavených vzorů, případně z katalogů našich dodavatelů.

Specifickým druhem příslušenství jsou stavební pouzdra, umožňující zasouvání posuvných dveří do vybudované stěny. Tím lze dosáhnout elegantního řešení v prostoru. Výběr vhodného typu pouzdra je nutné konzultovat s odborníky.

 

Přihlášení