Naše služby

Poradenství, zaměření, konzultace, doprava

Poradenství, zaměření, konzultace, doprava

Pro naše zákazníky je v prodejně připraven školený personál, připravený poradit s výběrem vhodného materiálu či řešit individuální přání zákazníka. Jsme dlouhodobě zavedenou firmou, která působí v oboru prodeje a pokládky podlahových krytin od roku 1993. Samozřejmostí je pro nás individuální přístup, flexibilita a komplexní servis. Doporučení našich prodejců Vás mohou ochránit před nevhodnou investicí. Neváhejte tedy před konečným výběrem raději kontaktovat naše zaměstnance. V rámci našich služeb provádíme zaměření a odbornou konzultaci v místě realizace zakázky, na jejichž základě sestavíme zdarma nezávaznou cenovou nabídku dle přání zákazníka. U nás zakoupené zboží Vám po dohodě dopravíme na místo určení vlastní dopravou.

Konzultace, zaměření, cenová nabídka nezávazně a zdarma.

 

Montáž, pokládka

Montáž, pokládka

Naši montážníci provádějí pokládku podlah či montáž dveří všech typů a technologií. Jsou školeni a seznámeni s aktuální nabídkou materiálů námi nabízených výrobců. Pokládka podlah je zajišťována pro všechny podlahové krytiny, ať už se jedná o PVC podlahy, vinyl, plovoucí podlahy, koberce či dřevěné podlahy. Samozřejmostí je provádění lištování, tmelení a všech finálních prací pro dokončení realizace zakázky. Nabízíme pokládku podlahovin na schody, včetně přípravy podkladu a lištování. Všechny práce provádíme jak v obytných, tak komerčních a průmyslových prostorech. Na přání zákazníka zajišťujeme i přípravu podkladu pomocí samonivelační stěrky, či dřevěných materiálů. Pro zákazníky poptávající montáž dveří jsme připraveni zajistit montáž kovových i obložkových zárubní, osazení dveří do stávajících či nových zárubní, montáž kování, případné zednické zapravení či stolařské úpravy.

 Odborná pokládka Vám zajistí dokonalou funkčnost a odpovídající životnost materiálu.

 

 

Vyrovnání a příprava podkladu

Vyrovnání a příprava podkladu

Rovný, pevný a hladký povrch je základem při provádění všech podlahářských prací. Rovná podlaha je nezbytná pro kvalitní položení podlahových krytin, jak v případě nových podlah, tak při rekonstrukci stávajících. Nivelace podlahy moderními materiály umožňuje docílit potřebného a správného vyrovnání před instalací podlahových krytin. Součástí našich služeb je demontáž stávajících podlahovin, penetrace problematických podkladů, vyrovnání podlahy samonivelačními stěrkami, případně pomocí dřevěných desek a profilů tam, kde je zapotřebí vyrovnání vyšších výškových nerovností. Zákazníkům zprostředkováváme také lytí anhydritových podlah.

Vyžádejte si návštěvu našeho technika v místě realizace. Doporučujeme odbornou konzultaci.

 

Přihlášení