Další nabídka

Lišty a prahy

lištaPotřebujte vyřešit ukončení podlahy u stěny? Podlahové nebo také soklové lišty jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou. Podlahové soklové lišty mohou být ze dřeva, plastu, gumy nebo ušlechtilého kovu a jsou k dispozici v různých dekorech a barevných variantách. Většina výrobců podlah nabízí podlahové lišty ve stejném dekoru jako podlahu, ale i v různých profilech. Součástí nabídky jsou i přechodové lišty nahrazující práh v imitaci dřeva. Zákazník si zvolí z několika profilů dle velikosti spáry, typu podlahovin a výškových nerovností. Zajišťujeme výrobu podlahových prahů na míru.

 

Garnýže

garnýžV rámci doplňkového sortimentu zákazníkům nabízéme také garnýže a stropní kolejnice pro uchycení záclon a závěsů. V prodejně máme naskladněno více než 300ks garnýží skladem. Dále nabízíme možnost objednání dle katalogů. Sortiment tvoří dřevěné garnýže, kovové garnýže, dvojité garnýže, stropní kolejnice, rolety, plisé a další sortiment včetně doplňků. Zajišťujeme také dovoz i montáž zakoupených garnýží.

 

Tapety

tapetyTapety na zeď, velkoformátové fototapety na stěnu a jiné samolepicí dekorace jsou designéry velmi oblíbeným sortimentem poslední doby. Svým zákazníkům nabízíme moderní vliesové tapety, vinylové i papírové tapety na zeď a lepidla k tapetování. Vše můžete vybírat ve velkoformátových katalozích mnoha značek. Naleznete v nich přes 2000 vzorů. Tapety jsou dodávány v rolích, jedno balení běžně pokryje plochu 5m2.

 

Matrace

matraceTéměř jednu třetinu svého života trávíme spánkem, je důležité věnovat velkou pozornost kvalitě matrace, na které spíme. Proto svým zákazníkům nabízíme kvalitní české matrace v nejrůznějším provedení od běžných pružinových matrací, přes matrace z modeních materiálů, po přírodní matrace. V současné době v naší nabídce naleznete bohatý výběr z mnoha typů zdravotních matrací, lamelových roštů a anatomických polštářů. Jsme schopni Vám na přání vyrobit atypický tvar matrace podle Vašich požadavků. Matrace jsou vyráběny českým výrobcem na zakázku s termínem dodání cca 1-2 týdny.

 

Instalace a údržba materiálů

lepidloPro zákazníky máme připraven i prodej montážní chemie a přípravky pro péči o podlahoviny. Nabízíme montážní lepidla, akrylové a parketové tmely či silikony. Dále pak penetrace na podlahy, vyrovnávací hmoty a lepidla dle objednávek. Každý typ podlahoviny vyžaduje zvláštní péči, čímž je docíleno vyšší živostnosti a usnadnění údržby. U nás zakoupíte odstraňovače skvrn, přípravky pro čištění laminátů, PVC a elastických podlahovin, přípravky pro povrchovou úpravu podlah a další.

Přihlášení